ХОЧУ ЛІТО! АБО РОЗКІШНИЙ ПЛЯЖНИЙ ДІМ В КАЛІФОРНІЇ!

ХОЧУ ЛІТО! АБО РОЗКІШНИЙ ПЛЯЖНИЙ ДІМ В КАЛІФОРНІЇ!
Автор:

Хочу літо! Або розкішний пляжний дім в Каліфорнії!

Незважаючи на те, що за вікном ще лежить сніг, очі все більше придивляються до пляжних будиночків в оточенні зелені. Як же хочеться літа! А ще цілих 103 дні очікування … А ви вже почали планувати літній відпочинок? Море, гори або нові міста?

Якщо ви хочете освіжити інтер’єр, пропонуємо впустити весну в будинок за допомогою 10 простих кроків, які часто не беруть до уваги. Можливо, на часі взятися до реставрації меблів, прикупити нові штори або освіжити диванні подушки. Зазирніть до нас в рубрику Handmade, там ми збираємо цікаві ідеї, які здатні внести в інтер’єр затишок і тепло.

сучасний будинок

Повернемось до наших баранів. А точніше до розкішного пляжного дому від компанії Denton House Design Studio, який розташований в Ель-Дорадо, штат Каліфорнія. Завдяки гірській місцевості, він пропонує своїм власникам прекрасний вид на озеро. Для відпочинку тут передбачений басейн з шезлонгами, зелений сад з кактусами і ставком. Більшість кімнат можна легко об’єднати із зовнішнім світом за рахунок зсувних панорамних вікон. Це виглядає просто чарівно!

літня кухня

дизайн будинку

кухня з дерева

біла спальня

інтер'єр ванної кімнати

інтер'єр ванної

душова

ландшафтний дизайн ділянки

ландшафтний дизайн

дизайн присадибної ділянки

ландшафтний дизайн біля будинку

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *