ВЕСНЯНИЙ ІНТЕР’ЄР СПАЛЬНІ: 13 ІДЕЙ

ВЕСНЯНИЙ ІНТЕР'ЄР СПАЛЬНІ: 13 ІДЕЙ
Автор:

Пора освіжити інтер’єр спальні, відкрити вікна, впустивши свіже повітря, і набрати повні груди гарного настрою. Хвиля весняних емоцій бадьорить і налаштовує на поновлення, тому давайте не упускати нагоди змінити інтер’єр і за допомогою маленьких порад зробимо це разом!

1. Для початку необхідно позбавитися від усього
хламу, який накопичився в кімнаті за час зими. Наведіть порядок у шафі, прибравши зимові речі, на столі, в комоді і т. п. Ось побачите — просте прибирання під приємну музику піде на користь не тільки кімнаті, але і вам.

2. Зробіть перестановку. Оптимальне місце для ліжка — це перпендикулярне положення до вікна. Так ви отримаєте оптимальне освітлення без ранкового засліплення.

3. Не накопичуйте в спальні занадто багато меблів. Якщо у вас є можливістьпозбавитися або перенести крісло / тумбу / стіл в інше місце, обов’язково скористайтеся цим.

4. У спальні повинна панувати атмосфера відпочинку, тому робоче місце
має розташовуватися в окремій кімнаті. Якщо ви не можете виділити для нього стільки місця, тоді скористайтеся легкими і красивими фіранками.

5. Розбавте колірну гамму інтер’єру весняними квітами. Використовуйте м’який зелений, білий, синій, ліловий та інші відтінки. Вони підійдуть як для оформлення дизайну, так і для текстилю.

6. Настрої додадуть і нові штори. Віддавайте перевагу легким і світлим кольорам.

7. Потужне освітлення для спальні не потрібно, краще підійдуть лампи, що забезпечують тепле світло. Подумайте про те, як ви можете пограти з освітленням свого інтер’єру.

8. Використовуйте 100% бавовну як постільну білизни. Вона приємна до тіла, пропускає повітря, забезпечуючи тим самим свіжість ліжку.

9. Покладіть біля ліжка невеликий килимок, котрий буде приємно вітати ніжки відразу після пробудження.

10. Ви можете оформити гарне узголів’я.

11. Обов’язково використовуйте рослини, які очищають повітря. Зелені рослини здатні поглинати не тільки вуглекислий газ, а й шкідливі речовини, при цьому виділяючи кисень, яким ми дихаємо. Також деякі рослини регулюють вологість в приміщенні.

12. Використовуйте квіткові принти. Цей прийом не новий, але досить діючий. Зображення квітів на текстилі і постільній білизні подарують свіжість інтер’єру.

13. І нарешті в подяку за виконану роботу побалуйте себе новенької піжамою.

Приємних сновидінь та гарного настрою!share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *