СВІТЛИЙ ІНТЕР’ЄР ПЕРЕДПОКОЮ: ЗАПРОШУЄМО ВЕСНУ В ДІМ

СВІТЛИЙ ІНТЕР'ЄР ПЕРЕДПОКОЮ: ЗАПРОШУЄМО ВЕСНУ В ДІМ
Автор:

Нарешті холодні дні вже позаду. Час яскравих кольорів, свіжих ароматів і приємних прогулянок. Весна — час пробуджень! Саме зараз як ніколи хочеться освіжити інтер’єр. Давайте спробуємо внести весняний настрій в будинок. Для цього не обов’язково перефарбовувати стіни й міняти меблі, досить внести яскраві акценти, поміняти текстиль і додати нові аксесуари. Весняний настрій витатиме в кожному куточку. А почнемо, мабуть, з передпокою.

Для початку наведіть порядок, сховавши зимове взуття й одяг. У передпокої повинні перебувати тільки ті речі, які будуть використовуватися найближчим часом.

Якщо то можливо, поекспериментуйте з меблями, наприклад, перефарбувавши табурет або лавку в ніжний весняний колір.

Для тих, хто не готовий до таких змін, можна освіжити меблі за допомогою яскравого текстилю.

Звісно, нові яскраві меблі додадуть фарб в інтер’єрі.

Весняний інтер’єр не може обійтися без прекрасних квітів, які неодмінно внесуть свіжий запах та допоможуть створити теплий настрій. Нові квіткові вазони можна створити своїми руками, або декорувати старі. .

Оновити інтер’єр можна завдяки старим непотрібним речам, які валяються без діла. Ящики, піддони, навіть тачки можуть стати в нагоді для поновлення саду та дому. Наприклад, перефарбувавши ящики в яскраві кольори, можна використати їх як підставки для взуття або полички для зберігання сумок, ключів і т. п.

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *