СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІЗ ЛОНДОНА, НАГОРОДЖЕННИЙ UK PROPERTY AWARDS

СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІЗ ЛОНДОНА, НАГОРОДЖЕННИЙ UK PROPERTY AWARDS
Автор:

Стильний дизайн із Лондона, нагородженний UK PROPERTY AWARDS

Сучасний редизайн триповерхового танхауса 1970 року виявився нелегким завданням для студії LLI Design. Вони взяли на себе завдання повністю переробити сумну будівлю, перетворивши її в стильну квартиру для молодих власників. В результаті вони отримали нагороду «Best Interior Design Private Residence — London» від United Kingdom Property Awards. Будинок розташований на півночі Лондона, в оточенні Хайген.

У цей заспокійливий і шикарний інтер’єр можна закохатися!

Незважаючи на невелику площу, кімнати виглядають чарівно. На першому поверсі розташована кімната відпочинку з ТБ-зоною, тут панує стиль лофт з його характерною «голою» обробкою, зістареними меблями і яскравими фарбами. В цілому дизайн вийшов м’який з деякими промисловими акцентами. Дерев’яні сходи зі скляними поручнями ведуть до затишної їдальні та кухні з блискучою бронзовою черепицею. Рівнем вище розташована спальна та ванна кімната, об’єднані в одному просторі.

дизайн квартири

Для того щоб зробити квартиру більш комфортною та просторою, дизайнери вирішили максимально позбавиться від внутрішніх перегородок на кожному поверсі, використавши їх тільки тоді, коли це було абсолютно необхідно. Так як квартира має низькі стелі, було вирішено використовувати вбудовані світильники. Світлодіодні смуги, підвісні лампи та підлогові світильники завершили чудову трансформацію нудного танхаусов в стильне житло. Результат просто зачаровує!

дизайн інтер єру

їдальня фото

інтерєри квартир

сучасний дизайн квартири

дизайн квартири студії

сучасний інтер єр квартири

дизайн спальні

дизайн ванної

ванні кімнати

ремонт ванної кімнати

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *