РЕМОНТ СПАЛЬНІ: 20 ГОТОВИХ ПРОЕКТІВ

РЕМОНТ СПАЛЬНІ: 20 ГОТОВИХ ПРОЕКТІВ
Автор:

Ремонт спальні: 20 готових проектів

SevenRooms підготував 20 красивих проектів, які здатні надихнути на ремонт спальні. Оновлення пройдуть легше, якщо підійти до справи з добре складеним планом. Він повинен включати покроковий список всіх проведених робот, кошторис і ідеї по дизайну. Ми не втомлюємося повторювати, що будь у вас фото-приклад бажаного результату, вам буде простіше втілити ідеї в життя. Людині, яка не має ніякого відношення до дизайну інтер’єрів, складно уявити, як будуть поєднуватися кольори, які меблі підійдуть, а вже тим більше візуалізувати його.

Знайдіть готові фото-ідеї і спробуйте перенести інтер’єр в свою спальню.

Пошуки ідеального рішення можуть зайняти тривалий час. Але все ж краще витратити кілька днів на початку шляху, ніж в кінці оновлень кусати собі лікті. Звичайно, плануючи ремонт спальні, знайти відповідний за розміром, плануванням та оформленнмя інтер’єр є справжньою удачею. В іншому випадку спробуйте об’єднати кілька фото-ідей. Тож почнемо!

Ремонт спальні

Ремонт в спальні: 3 кроки планування

1. Все, що вимагає заміни

На першому етапі планування ремонту спальні необхідно з’ясувати, чи потребує заміни покриття підлоги, вікна, двері. Чи потрібно вирівнювати стіни? Складіть список робіт, які повинні бути виконані в обов’язковому порядку. Тільки після цього приступайте до наступного пункту.

Формулюючи список робіт, вам буде легше скласти кошторис проекту.

2. Дизайн-проект

Перед початком виконання чорнових робіт, визначитеся зі стилем інтер’єру, якого будете дотримуватися. Можливо, знадобиться розширення простору і знесення перегородки, або ж поділ на додаткові зони зі зведенням нової. Який стиль інтер’єру вам до душі? Прованс, мінімалізм або класика? Для отримання стильного і гармонійного дизайну, виконуючи ремонт спальні, необхідно дотримуватися єдиного стилю.

Ремонт спальні фото

Творчі люди не залишаться байдужими до лофту. Любителям натуральних матеріалів і простих ліній сподобається скандинавський стиль. Ремонт в спальні може бути виконаний і в стилі прованс. Він відмінно підходить для кімнати відпочинку. У статті Спальня в стилі прованс, ви знайдете безліч фото-прикладів і поради по його оформленню. Популярним залишається і класичний стиль. Подробиці оформлення ви знайдете за виділеними посиланнями. Крім перерахованих вище стилів, список включає середземноморський стиль, що нагадує про літній відпочинок на узбережжі, сучасний стиль хай-тек і мінімалізм, які ідеально підходять для маленьких кімнат. Ремонт спальної кімнати в хрущовці повинен бути виконаний зі збереженням кожного квадратного метра. Функціональне використання простору є запорукою комфорту в невеликих інтер’єрах.
Якщо після ремонту в спальні ви хочете отримати романтичну атмосферу, придивіться до стилю вінтаж, брутальне настрій — до індустріального стилю.

фото спальні

3. Кошторис
Тепер необхідно підрахувати витрати. Ремонт спальні вашої мрії може не вписатися в сімейний бюджет. Тому необхідно знайти пункти, на яких можна заощадити. Кошторис повинен включати вартість будівельних матеріалів, інструментів, роботи майстрів (в разі необхідності), меблів і декору. Нові меблі є істотною статтею витрат. Якщо старі меблі в хорошому стані, спробуйте відреставрувати її. Ми пишаємося своєю роботою по оновленню старого комода. Завдяки ось таким handmade ідеям, наш ремонт спальні обійшовся значно дешевше. Ми очистили всі поверхні, пофарбували їх і замінили ручки. Досвід дизайнера Аріель Аласко по оновленню крісла ви знайдете за посиланням Оновлюємо крісло своїми руками.

Ремонт спальної кімнати пройде значно легше, якщо дотримуватися плану оновлень

Бажаємо успіху і якнайшвидших оновлень!

дизайн спальні

інтерєр спальні

спальні

спальня дизайн

дизайн інтер'єру

дизайн кімнати

дизайн інтер єрів

інтер єри

інтер єри кімнат

сучасний дизайн

фото кімнат

ремонт кімнати

сучасні інтер єри width=

стилі дизайну інтер єру

оформлення кімнати

інтер єри спальні

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *