НОВОРІЧНІ СНІЖИНКИ СВОЇМИ РУКАМИ

НОВОРІЧНІ СНІЖИНКИ СВОЇМИ РУКАМИ
Автор:

Cніжинки своїми руками

Ми почали готуватися до майбутніх свят і сьогодні ділимося фото-інструкціями створення трьох різних сніжинок. Ви хочете дізнатися, як зробити ці об’ємні сніжинки своїми руками? Тоді, поїхали!
Почнемо, мабуть, з першої витонченої паперової сніжинки.

Що потрібно:
— білий папір
— клей
— блискітки
І, звичайно ж, вмілі руки. Тим, хто такими не володіє, побажаємо запастися терпінням 😉 За допомогою інструкції, наведеної нижче, ви зрозумієте, що і як робиться. Техніка квілінгу досить популярна, тому докладний опис, напевно, буде зайвим.

З листа паперу формату А4 у вас вийде зробити 10 таких handmade сніжинок. Прикрасити їх можна за допомогою блискіток і клею.
Ми віримо, що у вас все вийде!

як вирізати сніжинки

Сніжинки з книги

Зробити таку красу можна тільки з нелюбої книги, можливо, шкільного навчального посібника, але ні як не варто зазіхати на інші. Можливо, щось завалялося у вас на горищі або знайдеться в коморі у бабусі 🙂

Що потрібно:
— стара книга
— клей-пістолет
— ліска
— золоті блискітки

Крок перший і другий: Використовуючи лінійку, розкресліть близько 10 листів книги на смуги. Вам знадобляться смуги різної довжини. На другому фото показаний комплект для однієї з восьми частин сніжинки. Для того щоб всі частини вийшли однаковими, смуги для кожного комплекту повинні бути ідентичними.

Крок третій і четвертий: Згинаючи смуги навпіл, зформуйте частини сніжинки. Щоб папір прийняв потрібну форму, притисніть сніжинку чимось важким.

Крок п’ятий і шостий: Перев’яжіть папір за допомогою ліски. Повторіть кроки 2-5, поки не вийде 8 необхідних частин для сніжинки. Підготуйте серединку. Для цього скрутіть папір і також перев’яжіть його ліскою

Крок сьомий і восьмий: За допомогою гарячого клею, необхідно склеїти кожну з 8 частин сніжинки, а потім приклеїти їх до серединки.

Крок дев’ятий і десятий: Додайте ще клею по краях (це єдине, що тримає всю сніжинку, так що не скупіться). Потім приклейте всі частини між собою, щоб конструкція стала ще надійнішою.

Крок одинадцятий: Залишилося лише додати блискіток!
Оформляючи новорічні сніжинки своїми руками, ви отримаєте масу задоволення, яке безмежно збільшиться, якщо у вас в помічниках буде ваша сім’я. І пам’ятайте, приємна музика і улюблений фільм обов’язково повинні супроводжувати вас у цій нелегкій, але захоплюючій справі.

Seven Rooms завжди радий взяти участь в створенні передсвяткового настрою!

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *