КВІТНИК СВОЇМИ РУКАМИ: З ЧОГО ПОЧАТИ?

КВІТНИК СВОЇМИ РУКАМИ: З ЧОГО ПОЧАТИ?
Автор:

Квітник своїми руками: з чого почати?

Гарний квітник додає фарб і аромату зеленому саду. Одна думка або спогад про ранок на ганку з видом на барвисті квіткові клумби, викликає трепет в душі. У вас відбувається те ж саме? Тоді нам по дорозі! Seven Rooms підготував прості рекомендації, про те як оформити квіткові клумби своїми руками, на що звертати увагу при виборі рослин, а також кілька красивих фото-прикладів.

клумби своїми руками

Квіткові клумби: 29 фото-ідей

Щоб квітник вийшов на славу, слід добре попрацювати. Наприклад, ви визначилися з місцем розташування квітника. Слід добре продумати його форму, розміри і визначитися, які саме рослини будуть жити у вашому квітнику. Не зайвим буде накреслити план квітника на папері. Для цього відмінно підійдуть кольорові олівці. Не робіть малюнок досить складним, особливо якщо у вас не такий великий досвід у створенні квіткових клумб. Нехай все буде поступово. Слід звернути увагу на календарні періоди цвітіння рослин, щоб не всі квіти зацвіли в один час, а після — клумба придбала до осені зелене забарвлення. Підберіть рослини так, щоб квітник переливався різними фарбами — оде забарвлення змінювалося іншим.

оформлення клумб

Один з найпростіших способів — це намалювати на землі задумані фігури (можна скористатися шаблонами з дроту, картону або фанери), розбити квітник на частини за допомогою кілочків і мотузки. Якщо контури малюнка, в формі якого ви вирішили відтворити клумбу, досить складні, то слід на папері намалювати сітку з квадратів в зменшеному масштабі, на сітці промальовувати задуманий малюнок. Далі сітку в реальних розмірах необхідно перенести на землю, і поквадратно, згідно лініям на папері та номера квадрата, засіваяти певними рослинами кожен квадрат на землі.
Висаджувати поруч низькі та дуже високі рослини неправильно, перехід повинен бути м’яким. Також слід враховувати вимоги до життєдіяльності кожної з обраних рослин. Якщо ваш квітник знаходиться у затінку, то тут немає ніяких труднощів, тому що існує багато рослин, які дуже добре себе почувають саме в таких умовах.

клумба

Для формування квітника у затінку зверніть увагу на такі рослини як астільба, бадан, барвінок, дзвіночки, конвалії та ін. Головне — правильно доглядати за рослинами і клумбою в цілому.
Якщо грунт глинистий, то необхідно додати піску, в піщаний грунт обов’язково додається садова земля, здатна утримувати вологу. Не використовуйте занадто багато видів рослин у квітнику — досить від п’яти видів до десяти залежно від розмірів клумби. Обов’язково висаджуйте багаторічні зелені рослини з декоративним листям, які дозволять створювати зелений покрив незалежно від того, скільки видів рослин цвітуть в конкретний період.

клумби своїми руками

Гарний квітник своїми руками створений подарує масу теплих емоцій.

Обов’язково загляньте в рубрикуСад, там ви знайдете масу ідей по оформленню ландшафту на дачі, фото-підбірки декору і handmade ідеї для саду. Приємних оновлень!

клумби біля хати своїми руками

квітники своїми руками

квітники клумби

дизайн квітника своїми руками

квітник

klumba

ландшафтний дизайн

дизайн клумб біля будинку

квіти садові

квітники своїми руками

квітники клумби

дизайн квітника своїми руками

оформлення клумб біля будинку

клумби своїми руками

дизайн квітів біля будинку

як оформити клумбу своїми руками

оформлення квітника біля будинку

як зробити клумбу своїми руками

клумби своїми руками для квітів

як оформити клумбу біля будинку

клумби своїми руками для квітів

квітники біля дому

квітники на дачі

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *