КРІСЛО-ГАМАК СВОЇМИ РУКАМИ

Крісло-гамак своїми руками
Автор:

Таке крісло-гамак має досить просту конструкцію, створення якої буде до снаги кожному. Ідея створення належить Рейчел, мамі трьох діток, яка вирішила зробити подарунок синові, люблячому читати. Він потребував затишному місці, де міг сховатися від молодшої балакучої сестрички. Тихе місце знайшлося на веранді, де він із задоволенням занурюється в казковий світ. Така конструкція розрахована на легке погойдування, тому використовувати її як гойдалку для дитини не рекомендується. Вона розрахована на вагу до 90 кг

Що потрібно:
— дубовий шип
— товста мотузка
— 2 м міцної тканини (на зразок полотна)
— 2 сталевих карабіна
— балончик чорної фарби
— ножиці
— дриль
— свердло
— швейна машинка

Крок перший й другий: Для початку складіть тканину навпіл та за допомогою лінійки й маркера відзначте кут, після чого відріжте його. Потім розгорніть її та прострочіть верхній й нижній краї тканини. Фото-інструкція допоможе вам розібратися що до чого.

Крок третій: Поверніть тканину так, щоб довга сторона виявилася праворуч. Тепер необхідно зробити кишені під шнур. Для цього складіть край, як показано на фото.
Крок четвертий: Зробіть те ж саме з іншого боку.
Крок п’ятий: А тепер прострочіть в дві лінії края та закріпіть шов декількома стібками назад.
Крок шостий: Після того, як гамак буде майже готовий, можна зайнятися кріпленнями. За допомогою свердла зробіть по два отвори з кожного боку в дубовому шипі.

Крок сьомий: За допомогою балончика нанесіть малюнок на тканину. Звичайно ж, ви можете придумати будь-який візерунок або нанести більш складний малюнок за допомогою трафарету. Фарба висохне за годину, після чого нанесіть малюнок з іншого боку.
Крок восьмий: Протягніть шнур через крайній бічний отвір дубового шипа, зав’яжіть вузол, та простягніть його через одну кишеньку гамака й знову перед шипом зав’яжіть вузол. Виконайте цю маніпуляцію в зворотному порядку з іншою кишенькою гамака.

Крок дев’ятий: Як показано на фото, зав’яжіть вузол на середині шнура для карабіна, потім закріпіть сам карабін. За допомогою дрилі встановіть гак на стелі.
Р. S. : Для м’якості можна додати невелику круглу подушку.

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *