КРАШАНКИ: ПРИКРАШАЄМО РАЗОМ!

КРАШАНКИ: ПРИКРАШАЄМО РАЗОМ!
Автор:

Цього року SevenRooms продовжує свою традицію пошуку нових і нових способів підготовки до Світлого Великодня. До такого свята завжди приємно готуватися: пекти паски, виготовляти крашанки, та й просто декорувати своє житло. Сьогодні ми хочемо запропонувати вам ідею оформлення за допомогою техніки декупаж. Сподіваємося, ви здійсніть цю задумку!

Що потрібно:

— серветка / рисовий папір / пергаментний папір
— клей для декупажу або клей ПВА
— плоский пензель
— ножиці

великодні яйця

Крок перший: Для декорування пасхального яйця необхідно підібрати гарний малюнок. Він повинен бути дрібним, для того щоб його було зручно приклеювати без утворення складок. Найкраще підібрати кілька дрібних квіточок і наклеїти їх з різних сторін яйця.

Рисовий та пергаментний папір для декупажу можна придбати в Інтернет-магазині або в магазині для творчості. Красиві серветки з малюнком можна також купити там або ж в звичайних господарських відділах супермаркету.

Крок другий: Вибрані візерунки необхідно вирізати. Потім, приклавши до яйця, обмазати їх клеєм. Зручніше за все це робити за допомогою плоского пензля. Будьте обережні, намагайтеся не пошкодити папір.

Перед тим як наносити малюнок, підготуйте поверхню. Треба помити яйце або протерти його вологою ганчіркою. Ще ефективніше буде скористатися спиртовмісним розчином.

Крок третій: Наносьте клей від центру до країв, розгладжуючи складки, наскільки це буде можливо.

Крок четвертий: Ось таким чином заповніть всю поверхню яйця.

От і все! Це так просто і практично задарма. Коли крашанки висохнуть, укладіть їх в плетену корзинку, картонний лоток або вазочку.

“Крім декупажу для прикрашання крашанок можна використовувати акрилові фарби. Така комбінація буде виглядати яскраво та незвично”

Поради від редакції:

  • для декупажу можна використовувати газети, роздруківки на тонкому папері, обгортковий папір

  • для прикрашання підійдуть стрічки та мереживо

  • пензлик краще вибрати плоский напівжорсткий, шириною 1 — 2 см

  • для створення ефекту зістарення можна використовувати кракелюрний лак на акрилової основі

  • додати блиску поверхні можна за допомогою лаку з блискітками

Дізнатися як красиво і незвично прикрасити пасхальний стіл можна тут и ось тут. Для натхнення обов’язково погляньте на весняну колекцію від Pottery Barn.

Приємної підготовки до свята!

крашанки

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *