Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири в хрущовці

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири в хрущовці
Автор:

Хрущовки залишаються як і раніше затребуваними, оскільки їх вартість значно нижче, ніж житла в новобудовах. Інтер’єр хрущовки ви можете створювати відповідно до своїх смаків та уподобань, головне — враховуйте нюанси планування і площі, адже такі квартири потребують кардинальної перепланування. Звичайно, найкраще об’єднати всі приміщення в одне, а вже потім приступати до виконання свого завдання. Наприклад, кухню можна відокремити за допомогою перегородки в формі барної стійки.

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири в хрущовці

Якщо до таких радикальних методів ви не готові, доведеться зіграти на контрастах світла і тіні. Вибираючи оздоблювальні матеріали, придивляйтеся до м’яким натуральним тонам, з плавними переходами і ледь помітними лініями. Візуально збільшити дизайн однокімнатної хрущовки можна за допомогою натяжної стелі з підсвічуванням.

Дизайн однокімнатної квартири в хрущовці

Якщо ви все ж зважилися на знесення перегородок, не забудьте заздалегідь домовитися з відповідними комунальними структурами. Поділити площу на зони можна за допомогою контрастних кольорів і фактур, мобільних перегородок. Меблі повинна бути практичною і легкої, від громіздких шаф або великих диванів доведеться відмовитися, інакше кімната буде здаватися дуже вже маленькою. Платтяна шафа повинен бути з дзеркальним фасадом і не впиратися в стелю. Аксесуари, які доповнять інтер’єр хрущовки, повинні бути акуратно згруповані. Окремо стоять вазочки і композиції будуть виглядати не надто вигідно.

Дизайн квартири в хрущовці

Далеко не останнє місце для отримання зайвих метрів займає суміжний санвузол. За його рахунок можна розширити кухню, хоча такий ремонт обійдеться недешево. Для інтер’єру краще всього підійде стиль модерн або хай-тек з великою кількістю металевих і блискучих поверхонь, які сприятимуть візуальному збільшенню приміщення і створювати оптичні ілюзії.

Дизайн квартири в хрущовці

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *