ДЕРЕВ’ЯНИЙ БУДИНОК ПОСЕРЕД ШВЕЙЦАРСЬКИХ АЛЬП

ДЕРЕВ'ЯНИЙ БУДИНОК ПОСЕРЕД ШВЕЙЦАРСЬКИХ АЛЬП
Автор:

Дерев'яний будинок посеред швейцарських Альп

Ох вже ці Альпи! Не перестаємо дивуватися, скільки чарівних місць заховано далеко від міського життя. Переглядаючи фото будинку, так і хочеться зібрати чемодан і сісти на килим-літак, який доставить в це чарівне місце, щоб розслабитися і відновити сили. І це незважаючи на те, що команда SevenRooms тільки повернулася з відпустки! Ніякої роботи =(

дерев яні будинки

Якщо ви любите кататися на лижах чи сноуборді в оточенні гір, такий будинок як Chalet Anzère може стати ідеальним місцем для відпочинку. Розташований на засніжених альпійських схилах, в оточенні величних гір і живописного ландшафту, цей сучасний дерев’яний будинок обіцяє стати бездоганним притулком на вікенд. Ціна знімання за добу може варіюватися в залежності від умов і дати проживання. В середньому вона становить близько 100 – 200 $.

будинки з дерева

Цей котедж належить голландському підприємцю, який любить грати на піаніно і брати участь в гонках. Він використовує його як будиночок для відпочинку під час новорічних свят, часто заглядає сюди на вихідних. На відміну від більш сучасних шале, розташованих по сусідству, дизайн цього будинку є набагато більш ергономічним і підходить до місцевого ландшафту. Інтер’єр оформлений в лаконічному мінімалістичному стилі з натяком на скандинавську простоту. Насолоджуйтесь!

стиль мінімалізм

стиль мінімалізм в інтер'єрі

дизайн будинку

швейцарські альпи

план будинку

проект будинку

проекти домів

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *